Вернуться в главное меню | на исторические сведения | к списку статей

Микола ГОРДИНЧУК
"Кам'янець-Подільський вісник", 8 жовтня 2004 р.

УКЛІН КЕРІВНИКОВІ ТА БУДІВНИЧОМУ МІСТА

4 жовтня відбулось відкриття меморіальної дошки пам'яті Григорія ТОНКОЧЕЄВА на будинку, де він проживав.

Мітинг з цієї нагоди відкрила заступник міського голови Надія ПІДСКОЦЬКА. - Григорій Андрійович був не тільки великим будівничим, а й великим патріотом міста, - наголосив у своїй промові міський голова Олександр МАЗУРЧАК. - Місто завжди пам'ятатиме свого почесного громадянина.

Своїми спогадами про відомого у місті керівника поділились ветерани праці, колишній секретар обкому комсомолу Антон МИХАЙЛИК, колишня директор школи № 9, активістка народного хору "Квітка на камені" Людмила ПІЛАТОВИЧ, заслужений пенсіонер Віктор КОВАЛЬЧУК, колишній завпромвідділом В'ячеслав ВАЛЬЦЕР. Теплі і щирі слова пам'яті виголосили колишній секретар міськрайвиконкому Іван ЗАДВОРНИЙ, син Григорія ТОНКОЧЕЄВА, кандидат наук, викладач Подільського аграрно-технічного університету Віктор ТОНКОЧЕЄВ та внучка Вікторія Юріївна.

У віночку спогадів переплелись миті із життя та діяльності Григорія Тонкочеєва. І перед учасниками зібрання постала яскрава постать мудрого й уважного керівника, талановитого організатора й натхненника індустріальних перетворень. Саме його барельєф викарбуваний на меморіальній дошці, що вмонтована у будинок, який будувався за часів керівництва містом Г. А. Тонкочеєва, в ньому він проживав до 1991 року.

В урочистій обстановці стрічку перерізали міський голова Олександр Мазурчак та рідні Григорія Андрійовича. До меморіальної дошки лягли букети квітів від вдячних кам'янчан.

 

На знімках: під час відкриття меморіальної дошки пам'яті Григорія Тонкочеєва.